مشاوره و سفارش

لوستر دوگل

لوستر مدل دوگل ترکیب و آمیزه‌ای دلنشین از شاخه‌ها و قطعات برنزی با آویزها و لاله‌های کریستالی می‌باشد که جلوه خاص و زیبایی دارد. این مدل از 4 شاخه به بالا تولید می شود. شاخه‌های زیبای لوستر دوگل دارای دو شعله هستند که این باعث شده تعداد شعله‌های این لوستر دو برابر تعداد شاخه‌های آن باشد و در نتیجه پر نور بودن ویژگی کلیدی این لوستر برنزی می‌باشد.

لوستر فرشته

لوستر فرشته یکی از بهترین و زیباترین مدل‌های لوستر کلاسیک می‌باشد و همیشه این مدل مورد استقبال و مورد پسند طیف وسیعی از مشتریان بوده‌است. لوستر فرشته مناسب هال و سالن پذیرایی می‌باشد.

لوستر شاه‌عباسی

لوسترهای مدل شاه‌عباسی عموما دارای وزن بالایی بوده و در ساخت بدنه آن‌ها از برنز استفاده می‌شود. لوسترهای شاه‌عباسی دارای نمادی تاریخی و قدیمی بوده و شکوه و جلال سلطنتی زیادی دارند. استفاده از لوسترهای شاه‌عباسی در دکوراسیون خانه‌های مجلل کلاسیک می‌تواند ظاهری کاملا اصیل و ایرانی را بوجود آورد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
لوستر دوگل-سفارشیموجودتماس بگیرید
لوستر فرشته-سفارشیموجودتماس بگیرید
لوستر شاه عباسی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما:

مجموعه لوستر طلاسا، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت‌های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع لوستر و محصولات برنزی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه‌های اصلی کسب‌و‌کار ما است و بر این اساس تمام تلاش‌های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه لوستر طلاسا

علی مصطفایی

Call Now Buttonتماس بگیرید